Nabízíme:

001101-Prodej, Dům, 2+1, 384m2
Romantická roubenka se stodolou a zahrádkou REZERVACE
1 980 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím poetickou roubenku v malé, klidné vesnici u Letovic. Chaloupka je velmi dobře udržovaná a donedávna sloužila k trvalému bydlení. Sestává se z obývacího pokoje s krbovými kamny, ložnice zařízené dobovým nábytkem, kuchyně a koupelny se sprchovým koutem. K úložným prostorům i parkování slouží prostorná stodola, dále je na dvorku umístěna letní kuchyně a další možnosti realizace nabízí rozsáhlé půdní prostory. Dům má vlastní studnu, je zde zavedena elektřina a odpad sveden do septiku. Okolí nabízí množství turistických i cyklistických cílů, mezi které náleží Křetínská přehrada, zámek v Letovicích, skanzen a zemědělských nástrojů, zámek ve Velkých Opatovicích apd. IDS zajišťuje jednoduché dopravní spojení do Letovic, Brna i Moravské Třebové.
Více

001077-Prodej, Dům, 1+kk, 1198m2
Nádherný pozemek s chatou na kraji obce, Moravský kras REZERVOVANO
2 500 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji pozemek s chatou v okrajové části obce Vavřinec. Je umístěn v malebném prostředí, obklopen loukami a lesy. Jeho celková plocha činí 1198m2. Na pozemku je postavena podsklepená chata s verandou. a spacím patrem. V chatě je možné topit kamny na tuhá paliva, je zde umístěn i plynový sporák na PB, rozkládací válenda, stůl s posezením a skříň. Pozemek je oplocen, zatravněn. Vzrostlé stromy jsou udržované a plodící. Na okraj pozemku je zavedena elektřina, pitná voda z vlastní studny. Snadná dostupnost do Brna (25km) i Blanska (10km).
Více

001068-Prodej, Dům, 2+1, 52m2
Světlá chata v podhůří Vysočiny, Vlkov
890 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji poetickou chatu poblíž Vlkova u Velké Bíteše. Chata se nachází v klidném místě, nedaleko Vlkovského rybníka. Celková plocha činí 52 m2. Sestává se ze dvou pokojů, kuchyně s jídelnou, verandy, toalety a spacího patra. Je opatřena elektřinou, 10m od chaty je vybudována studna a 2 jímky (odpadní a dešťová). Klidné místo s výbornou dopravní dostupností, návaznost na D1.
Více

000996-Prodej, Dům, 2+1, 490m2
Prodám chalupu se stodolou PRODÁNO
690 000,- Kč
Nabízím k prodeji romantickou chalupu v klidné vesnici poblíž Tišnova. Obytné kuchyní vévodí kachlová kamna a starožitný dobový nábytek. Ložnice i kuchyň je orientována do slunné zahrádky, okno malého dětského pokoje na dvorek. Chalupa je udržovaná, v dobrém stavu. Má vlastní studnu a připojení k elektřině. Obecní vodovod a plyn je umístěn v komunikaci před domem. Klidné posezení nabízí uzavřený prosluněný dvorek, na který navazuje průjezd stodoly. I zde je možné umístit zastíněné posezení. K úložným prostorům patří tři místnosti přístupné ze dvora domu, dříve sloužící jako komora na ovoce a chlévy. Za domem se nachází menší zahrada ve svahu, kterou je možné využít k vybudování okrasné skalky nebo terasových záhonů. Bezproblémové parkování před domem. Rychlá dojezdnost z Brna, Blanska i Tišnova. klidné místo v blízkosti občanské vybavenosti (obchod, hospoda) i fungující IDS. Koupání možné v nedaleké nádrži, v okolí množství turistických i cyklistických cílů, rybníky a les.
Více

Pomůžeme Vám

Nejen s prodejem a nákupem nemovitostí, ale i s povinostmi s tím spojenými
Vyklízení / stěhování ú malování

Vyřízení dokumentace a nezbytných formalit
Pomůžeme Vám po prodeji správně vyplnit Vaše daňové přiznání, s přepisem měřičů, nebo třeba se smlouvami (UPC, O2).