Nabízíme:

001110-Prodej, Dům, 4+kk, 151m2
Moderní, úsporný dům s rekuperací, 4+kk Židlochovice
8 390 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi pasívní, designový dům v Židlochovicích, poblíž místního loveckého zámečku. Dům je postaven z novodobých materiálů, vybaven rekuperací a tepelným čerpadlem, vyniká velmi nízkými náklady na provoz (energetická třída A- mimořádně úsporná). Dům je důmyslně vybaven a zařízen do nejmenších detailů tak, aby mohl být účelně využíván každý prostor. Celková zastavěná plocha činí 61m2, užitná je 132m2. Sestává se z velkorysého obývacího pokoje, propojeného s kuchyní a jídelnou, ložnice, dvou dětských pokojů rozšířených o zajímavě upravená spací patra, dvou koupelen a WC, šatny, technické místnosti a vstupní chodby. K odpočinku slouží prostorná terasa v přízemí, balkón po celé délce prvního patra orientovaný do vnitrobloku a v neposlední řadě i vkusně upravená zahrádka. Na ní je umístěna chatka pro uskladnění nářadí a psí výběh s boudou. Před domem je na vlastním pozemku vyhrazené parkovací místo a jsou zde instalovány dva úschovní boxy pro kola či jiné cenné sportovní vybavení. Město Židlochovice vyniká výborně fungující občanskou vybaveností. Od okresního Brna je vzdáleno 18km, je zde zavedena fungující integrovaná doprava. Okolí je protkáno sítí turistických a cyklistických cílů.
Více

001102-Prodej, Dům, 2+1, 384m2
Historický dům se stodolou a zahrádkou REZERVACE
2 380 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím poetický dům v malé, klidné vesnici u Letovic. Sestává se z obývacího pokoje s krbovými kamny, ložnice zařízené dobovým nábytkem, kuchyně a koupelny se sprchovým koutem. K úložným prostorům i parkování slouží prostorná stodola, dále je na dvorku umístěna letní kuchyně a další možnosti realizace nabízí rozsáhlé půdní prostory. Dům má vlastní studnu, je zde zavedena elektřina a odpad sveden do septiku. Okolí nabízí množství turistických i cyklistických cílů, mezi které náleží Křetínská přehrada, zámek v Letovicích, skanzen a zemědělských nástrojů, zámek ve Velkých Opatovicích apd. IDS zajišťuje jednoduché dopravní spojení do Letovic, Brna i Moravské Třebové.
Více

001088-Prodej, Dům, 3+1, 3001m2
Venkovský dům se zahradou, Slatina
3 200 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím venkovský dům se stodolami a krásnou zahradou. Dům se nachází v poetickém místě, v obci Slatina u Jevíčka. Celková zastavěná plocha včetně přilehlých hospodářských budov činí 696 m2. Dům býval součástí venkovské tvrze, která je nyní rozdělena na dvě části. Obytnou část domu tvoří bytová jednotka 3+1 rekonstruovaná přibližně před 14 lety. Sestává se ze tří neprůchozích pokojů a prostorné, slunné kuchyně. Dům je vytápěn moderním kotlem na peletky se zásobníkem. Na obytnou část navazuje dílna o dvou místnostech, kterou je možné přestavět na menší byt. Navazující hospodářské budovy jsou ve stavu k rekonstrukci. Vyznačují se nádhernými klenutými stropy. Celý dům je posazen ve vzrostlé okrasné zahradě, v klidném místě poblíž centra obce. Je vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci. V obci byl před necelými 20lety vybudován rybníček, kde je možné sportovně rybařit, k odpočinku se též nabízí relaxační centrum se saunou a posilovnou. Obec Slatina je prostřednictvím integrovaného dopravního systému skvěle propojena s Letovicemi, Jevíčkem i Brnem.
Více

001084-Prodej, Dům, 3+kk, 247m2
Polořadový rodinný dům s terasou a zahrádkou v Moravském krasu PRODÁNO
3 200 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení Vám nabízím poetický rodinný dům v krásném prostředí Moravského krasu. Obývací pokoj je funkčně propojen s kuchyní, obě ložnice jsou neprůchozí. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, jsou instalována nová plastová okna, nové ústřední plynové topení, v obývacím pokoji jsou možná obnovit kamna na tuhá paliva. K domu je zpracována studie pro vybudování obytných prostor v podkroví. Dům je obklopen menší zahrádkou s dětským koutkem. K úložným prostorům slouží dřevěná dílna ve dvoře domu. Fungující IDS, Brno 37km, Vyškov 20km. V obci škola, mateřská škola, pošta, potraviny i masna, stavebniny. Příjemné místo pro trvalé bydlení i rekreaci.
Více

001079-Prodej, Dům, 3+kk, 864m2
Rodinný dům se zahradou, Nemotice
3 100 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím poeticky rodinný dům, uprostřed vesnice Nemotice v podhůří Chřibů. Před několika lety prošel rekonstrukcí včetně výměny oken, nové střechy, omítek, všech sítí. K vytápění slouží ústřední topení i kachlová kamna. Ložnice i kuchyně jsou orientované do poklidného náměstíčka, obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, do vnitrobloku. Velkou předností domu je prostorná romantická zahrada o celkové ploše 683m2. Bezproblémové parkování před domem. Skvělé přímé vlakové spojení do Brna, Slavkova, Bučovic i Kyjova. Dům je vhodný k trvalému bydlení i jako rekreační objekt. V okolí najdeme mnoho turistických cílů i cyklotras, lyžařský vlek na Stupavě vzdálen 12km. Obec Nemotice žije bohatým kulturním i společenským životem.
Více

001075-Prodej, Dům, 3+1, 1328m2
Unikátní zahradní vila v Bílovicích nad Svitavou
6 800 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi jedinečnou prvorepublikovou zahradní vilu architekta Jana Flory. Vila se nachází v okrajové časti Bílovic nad Svitavou, lemované řekou a zalesněnou krajinou. Celková plocha pozemku činí 1328m2, z čehož zastavěná plocha a nádvoří tvoří 212m2. Tento romantický dům ve stráni byl postaven v roce 1925. Je zčásti podsklepen, v suterénu je umístěna dílna a tři další místnosti. V 1. nadzemním podlaží se nachází půlkruhová terasa s překrásným výhledem do okolní krajiny. Je zde rovněž kuchyň, jídelna a velký obývací pokoj. Ve druhém podlaží najdeme ložnici, jídelnu, koupelnu a několik skladovacích prostor. Příjemné prostředí doplňuje vzrostlá zahrada s různými tajemnými zákoutími. Městys Bílovice má výbornou nabídku obchodů a služeb, je zde mateřská i základní škola. Už za doby první republiky byly Bílovice častým cílem turistických tras. Je zde velké množství turistických i cyklotras. Spojení s blízkou metropolí Brno zajišťuje vlaková i autobusová doprava.
Více

001033-Prodej, Dům, 4+1, 1468m2
Polořadový rodinný dům 4+1 s velkým zázemí a zahradou
3 590 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím velmi příjemný, polořadový rodinný dům 4+1 ve vinařské obci Mutěnice. Pokoje jsou prostorné, zčásti orientované do vnitrobloku, zčásti do klidné, slepé ulice. Dům je možné ihned užívat. Nabízí se zde zároveň i možnost ke komerčnímu využivání nebo k vybudování vícegenerační spolužití. V přízemí domu je zřízen vinný sklep s přípravnou, zázemí k němu poskytují i další vedlejší místnosti. Z bývalých hospodářských budov je možné zřídit letní kuchyň s posezením. Prostorný průjezd a garáž s vybavenou dílnou nabízí několik parkovacích míst. K odpočinku slouží rozsáhlá zahrada v koncové části obce, která tvoří funkční celek s domem a dvorem. V blízkosti domu vedou cyklistické trasy, vinařská část obce \"Bůdy\" v blízké vzdálenosti. K tomuto klidnému bydlení Vám rádi dopomůžeme zprostředkováním finančního poradenství.
Více

001023-Prodej, Dům, 2+1, 335m2
REZERVACE Starodávný kamenný dům s dvorkem
490 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji romantickou chalupu v obci Rovečné. Jedná se o dům vesnického typu, v současné době sloužící k rekreačním účelům. Celková plocha pozemku, činí 335m2, zastavěná 180m2. Dům je suchý, pokoje prosluněné. Sestává se ze dvou pokojů, síně s kamennou podlahou, kuchyňky, koupelny, komory a místnosti, která dřív sloužila jako chlév pro dobytek, nyní možno přebudovat na další obytnou místnost. Podkroví dosud nevyužívané. Pod částí domu je vydlabán klenutý, kamenný sklep s vlastní studnou., obecní vodovod rovněž zaveden. Dům je možné užívat ihned. Nové vedení elektřiny včetně akumulačních kamen v ložnici. Malá zeleninová zahrádka. Zatravněný dvorek. Bezproblémové parkování před domem. Krásné místo k rekreaci i aktivnímu odpočinku. Lyžařský areál v Olešnici vzdálen 7km, Vírská přehrada 6km. Výborně fungující IDS.
Více

000999-Prodej, Dům, 5+kk, 710m2
Rodinný dům 5+1 na atraktivním místě s terasou a bazénem, Hrušovany nad Jevišovkou PRODÁNO
3 600 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji samostatně stojící rodinný dům dispozice 5+1, na krásném místě s výhledem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Objekt a zahrada jsou situovány na vyvýšeném místě nad městem, jako koncový dům s dostatkem soukromí, , začleněný do okolní zeleně. Celková zastavěná plocha činí 127m2, užitná 220, celková plocha se zahradou a pozemky obklopující dům čítá 869m2. Dispozice: Obývacímu pokoji (38m2) funkčně navazujícímu na kuchyň a zastřešenou terasu vévodí kamenný krb. Na stejném poschodí je ještě umístěna jedna ložnice, koupelna a zádveří se vchodem do suterénu domu. Ve 2.nadzemní podlaží se nachází 3 ložnice, koupelna a šatní kout. Celý dům je podsklepen. V suterénu je umístěna i jedna ze tří garáží a kamenný sklípek vhodný k posezení u vína. Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem. K odpočinku slouží zahrada s bazeném. Obec Hrušovany se nachází nedaleko nádrže Nové Mlýny, v blízkosti termálních lázní Laa an der Thaya. Výborné spojení do Brna, Znojma i Mikulova. Krásné místo k trvalému bydlení i k rekreaci.
Více

Pomůžeme Vám

Nejen s prodejem a nákupem nemovitostí, ale i s povinostmi s tím spojenými
Vyklízení / stěhování ú malování

Vyřízení dokumentace a nezbytných formalit
Pomůžeme Vám po prodeji správně vyplnit Vaše daňové přiznání, s přepisem měřičů, nebo třeba se smlouvami (UPC, O2).