Nabízíme:

001113-Prodej, Byt, 3+1, 107m2
REZERVACE Prostorný, slunný byt 3,5+1 Bayerova, Brno
8 800 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji výjimečný byt 3,5+1. Nachází se v širším centru města Brna na ulicích Bayerově a Kotlářské. Jeho celková plocha činí 107m2. Byt vyniká noblesou starých časů, jeho hlavní předností je praktické, paprsčité uspořádání jednotlivých místností. Do neprůchozích pokojů (30m2, 26m2 a 24m2), stejně tak jako do kuchyně, koupelny, samostatného WC a spíže, se vchází z centrální prostorné předsíně vybavené vestavnou skříní. Pracovna navazuje na kuchyň. Dva z pokojů a kuchyň disponují balkónem. Pokoje jsou prosvětlené velkými okny. Před několika lety v kuchyní, stejně jako v jiných místnostech, proběhla rekonstrukce. Byly vyměněny rozvody vody a elektřiny, instalována nová kuchyňská linka na míru, parkety v pokojích byly přebroušeny a nalakovány. K bytu patří sklepní kóje v suterénu domu a možnost užívání společně terasy v 7.nadzemním poschodí. Dům je velmi pečlivě spravován a udržován. Opravy proběhly citlivě k původním architektonickým prvkům i k potřebám moderního bydlení. Je zde instalován nový výtah. Dům má novou fasádu, vstupní dveře na chip a zádveří s poštovními schránkami. Byla provedena výměna oken. Okolí bytového domu je protkáno sítí obchodů a služeb. K odpočinku slouží blízký Lužánecký park i botanická zahrada s arboretem. Poloha bytového domu nabízí výbornou dopravní dostupnost do centra Brna (5min). Parkování je možné v modrých zónách typu C. Rádi Vám pomůžeme se zprostředkováním financování této nemovitosti.
Více

001093-Prodej, Byt, 3+1, 120m2
Rekonstruovaný byt 3+1 s garáží a dílnou, Královopolské Vážany REZERVACE
3 690 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji velmi příjemný byt 3+1. Jeho velkou předností je umístění v okrajové části Královopolských Vážan u Rousínova a příslušenství. Patří k němu nejen dva velké sklepy, ale i garáž, dílna a prostor k posezení s pergolou a pískovištěm. Bonus tvoří i možnost užívání přilehlé neoplocené zahrady k odpočinku či pěstování plodin (tato není předmětem prodeje, je zdarma k užívání). Byt se nachází se v 1.nadzemním poschodí, menšího bytového domu o pěti bytových jednotkách. Celková plocha činí 78m2. Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Je zde vybudována nová koupelna a toaleta, dětský pokoj, jsou vyměněna okna a dveře. Je zde instalováno nový kombinovaný kotel a tělesa. Byt je možné vytápět i kotlem na tuhá paliva. Pokoje (21+17+11) jsou neprůchozí. Ke společným prostorům patří kočárkárna a prádelna. Parkování je možné před domem. Obec žije bohatým společenským životem a je výborně propojena s okolními městy prostřednictvím IDS.
Více

001082-Prodej, Byt, 3+1, 79m2
Slunný byt 3+1 s balkónem a společnou zahradou, Brno Lužánky
5 100 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízíme zprostředkování převodu družstevních práv a povinností k bytové jednotce 3+1 v širším středu města Brna, v těsné blízkosti Lužáneckého parku. Byt se nalézá ve 3.nadzemním poschodí bytového domu o 5 poschodích. Je prostorný a světlý, na jeden z pokojů navazuje balkón s výhledem do vnitrobloku, kde se nachází společná, udržovaná zahrada. Koupelna opatřena vanou, WC odděleno. Bytový dům prošel dílčími opravami, jsou zde vyměněna okna za plastová, dům disponuje novým výtahem. Parkování před domem. Modré zóny. Byt se nachází v docházkové vzdálenosti ke středu Brna, s velmi dobrou dopravní dostupností.
Více

001078-Prodej, Byt, 2+kk, 53m2
Krásný byt 2+kk v Masarykově čtvrti REZERVOVÁNO
5 490 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi výjimečný byt 2+kk v klidné lokalitě brněnské rezidenční čtvrti. Byt se nachází na Rudišově ulici v blízkosti městského parku Kraví hora. Byl před několika lety rekonstruován, Celková plocha, včetně sklepních prostor, činí 53m2. Je opatřen vlastním kombinovaným plynovým kotlem, který ohřívá teplou vodu i podlahové topení. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je orientován do klidné ulice, ložnice s menší šatnou do vnitrobloku. Měsíční náklady pro dvě osoby včetně fondu oprav činí cca 4.500,-Kč. Příjemná lokalita pro bydlení. Obchod, lékárna, škola, školka v blízkosti. K oddychu poslouží posezení ve vnitrobloku nebo blízký Wilsonův les či sportovně oddychový areál Kraví hory s koupalištěm, krytým bazénem, tenisovými kurty, saunou a restaurací. Zastávka MHD nedaleko.
Více

001021-Prodej, Byt, 2+1, 61m2
REZERVACE OV 2+1 Žabovřesky, se dvěma lodžiemi
3 850 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji krásný, světlý byt OV 2+1. Byt o celkové užitné ploše 61 m2 se nachází ve 2.N.P. bytového domu v městské části Brno Žabovřesky. Dům i byt prošly před několika lety částečnou rekonstrukcí. Velkou předností bytu jsou dvě lodžie navazující na obývací pokoj a kuchyni, orientované do zeleně. Žádný z pokojů není průchozí. Dům je spořádaný a klidný, řádně spravován bytovým družstvem Průkopník. Součástí bytu je prostorná šatna s úložnými prostory a sklep, umístěný v suterénu domu. Ke společným prostorům patří kočárkárna, sušárna a prádelna. Celkové měsíční náklady pro čtyřčlennou rodinu činí 4.800,-Kč.
Více

001007-Prodej, Byt, 3+1, 77m2
Klidný OV 3+1, Vyškov Dědice PRODÁNO
2 610 000,- Kč
Nabízím k prodeji velmi hezký byt v osobním vlastnictví dispozice 3+1, na sídlišti Dědice ve Vyškově, na ulici Maxima Gorkého. Jednotlivé pokoje (20,5+ 16 + 12m2) jsou neprůchozí, na prostornou předsíň navazuje šatna vybavená regály. K odpočinku slouží prostorný balkón orientovaný do zeleně, navazující na jednu z ložnic. Jádro zděné, WC samostatné, přístupné z chodby. Vchod do koupelny s vanou je z kuchyně. Dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení, výměny oken, má novou fasádu, renovovanou střechu, nové stupačky a vedení vody. Topení dálkové s výměníkovou stanicí přímo v domě. Společné prostory: kočárkárna, kolárna a prádelna. K bytu patří sklep v suterénu domu a odvětrávatelná komora v mezipatře. Krásné, klidné bydlení s jednoduchou návazností na MHD i spojením na dálnici, bezproblémové parkování, v blízkosti kompletní občanské vybavenosti, nedaleko škola, školka nemocnice, obchody a služby. V okolí domu množství zeleně, dětské hřiště.
Více

001003-Prodej, Byt, 2+1, 67m2
Prodej příjemného bytu 2+1 s velkou lodžií a užíváním zahrady, Brno Veveří REZERVACE
3 950 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím prodej krásného bytu 2+1 v širším středu města Brna na ulici Veveří. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, byla vyměněna okna, je zde nová koupelna,WC, kuchyň, nové i zrekonstruované podlahy, elektřina. Ložnice je orientována do vnitrobloku, obývací pokoj na opačnou stranu, stejně jako kuchyně. Velkou výhodou bytu je prostorná lodžie, navazující na ložnici směřovaná do rozlehlé zahrady, ta je rovněž k užívání. Na vzdušnou předsíň navazuje šatna, komora pro uložení pračky a sušičky, koupelna s vanou, samostatné WC. K úložným prostorám patří též sklepní kóje o velikosti 5m2. Krásné bydlení v blízkosti centra Brna. Jednoduché spojení MHD s dopravními uzly.
Více

Pomůžeme Vám

Nejen s prodejem a nákupem nemovitostí, ale i s povinostmi s tím spojenými
Vyklízení / stěhování ú malování

Vyřízení dokumentace a nezbytných formalit
Pomůžeme Vám po prodeji správně vyplnit Vaše daňové přiznání, s přepisem měřičů, nebo třeba se smlouvami (UPC, O2).