Nabízíme:

001093-Prodej, Byt, 3+1, 120m2
Rekonstruovaný byt 3+1 s garáží a dílnou, Královopolské Vážany
3 990 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji velmi příjemný byt 3+1 v předměstí Rousínova, v okrajové části Královopolských Vážan. Nachází se v 1.nadzemním poschodí ,menšího bytového domu o pěti bytových jednotkách. Celková plocha činí 78m2. Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Je zde vybudována nová koupelna a toaleta, dětský pokoj, jsou vyměněna okna a dveře. Je zde instalováno nový kombinovaný kotel a tělesa. Byt je možné vytápět i kotlem na tuhá paliva. Pokoje (21+17+11) jsou neprůchozí. K bytu patří dva prostorné sklepy, dřevěná garáž, pergola a dílna. Ke společným prostorům patří kočárkárna a prádelna. Parkování je možné před domem. Obec žije bohatým společenským životem a je výborně propojena s okolními městy prostřednictvím IDS.
Více

001082-Prodej, Byt, 3+1, 79m2
Slunný byt 3+1 s balkónem a společnou zahradou, Brno Lužánky
5 100 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízíme zprostředkování převodu družstevních práv a povinností k bytové jednotce 3+1 v širším středu města Brna, v těsné blízkosti Lužáneckého parku. Byt se nalézá ve 3.nadzemním poschodí bytového domu o 5 poschodích. Je prostorný a světlý, na jeden z pokojů navazuje balkón s výhledem do vnitrobloku, kde se nachází společná, udržovaná zahrada. Koupelna opatřena vanou, WC odděleno. Bytový dům prošel dílčími opravami, jsou zde vyměněna okna za plastová, dům disponuje novým výtahem. Parkování před domem. Modré zóny. Byt se nachází v docházkové vzdálenosti ke středu Brna, s velmi dobrou dopravní dostupností.
Více

001078-Prodej, Byt, 2+kk, 53m2
Krásný byt 2+kk v Masarykově čtvrti REZERVOVÁNO
5 490 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi výjimečný byt 2+kk v klidné lokalitě brněnské rezidenční čtvrti. Byt se nachází na Rudišově ulici v blízkosti městského parku Kraví hora. Byl před několika lety rekonstruován, Celková plocha, včetně sklepních prostor, činí 53m2. Je opatřen vlastním kombinovaným plynovým kotlem, který ohřívá teplou vodu i podlahové topení. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je orientován do klidné ulice, ložnice s menší šatnou do vnitrobloku. Měsíční náklady pro dvě osoby včetně fondu oprav činí cca 4.500,-Kč. Příjemná lokalita pro bydlení. Obchod, lékárna, škola, školka v blízkosti. K oddychu poslouží posezení ve vnitrobloku nebo blízký Wilsonův les či sportovně oddychový areál Kraví hory s koupalištěm, krytým bazénem, tenisovými kurty, saunou a restaurací. Zastávka MHD nedaleko.
Více

001021-Prodej, Byt, 2+1, 61m2
REZERVACE OV 2+1 Žabovřesky, se dvěma lodžiemi
3 850 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji krásný, světlý byt OV 2+1. Byt o celkové užitné ploše 61 m2 se nachází ve 2.N.P. bytového domu v městské části Brno Žabovřesky. Dům i byt prošly před několika lety částečnou rekonstrukcí. Velkou předností bytu jsou dvě lodžie navazující na obývací pokoj a kuchyni, orientované do zeleně. Žádný z pokojů není průchozí. Dům je spořádaný a klidný, řádně spravován bytovým družstvem Průkopník. Součástí bytu je prostorná šatna s úložnými prostory a sklep, umístěný v suterénu domu. Ke společným prostorům patří kočárkárna, sušárna a prádelna. Celkové měsíční náklady pro čtyřčlennou rodinu činí 4.800,-Kč.
Více

001007-Prodej, Byt, 3+1, 77m2
Klidný OV 3+1, Vyškov Dědice PRODÁNO
2 610 000,- Kč
Nabízím k prodeji velmi hezký byt v osobním vlastnictví dispozice 3+1, na sídlišti Dědice ve Vyškově, na ulici Maxima Gorkého. Jednotlivé pokoje (20,5+ 16 + 12m2) jsou neprůchozí, na prostornou předsíň navazuje šatna vybavená regály. K odpočinku slouží prostorný balkón orientovaný do zeleně, navazující na jednu z ložnic. Jádro zděné, WC samostatné, přístupné z chodby. Vchod do koupelny s vanou je z kuchyně. Dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení, výměny oken, má novou fasádu, renovovanou střechu, nové stupačky a vedení vody. Topení dálkové s výměníkovou stanicí přímo v domě. Společné prostory: kočárkárna, kolárna a prádelna. K bytu patří sklep v suterénu domu a odvětrávatelná komora v mezipatře. Krásné, klidné bydlení s jednoduchou návazností na MHD i spojením na dálnici, bezproblémové parkování, v blízkosti kompletní občanské vybavenosti, nedaleko škola, školka nemocnice, obchody a služby. V okolí domu množství zeleně, dětské hřiště.
Více

001003-Prodej, Byt, 2+1, 67m2
Prodej příjemného bytu 2+1 s velkou lodžií a užíváním zahrady, Brno Veveří REZERVACE
3 950 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím prodej krásného bytu 2+1 v širším středu města Brna na ulici Veveří. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, byla vyměněna okna, je zde nová koupelna,WC, kuchyň, nové i zrekonstruované podlahy, elektřina. Ložnice je orientována do vnitrobloku, obývací pokoj na opačnou stranu, stejně jako kuchyně. Velkou výhodou bytu je prostorná lodžie, navazující na ložnici směřovaná do rozlehlé zahrady, ta je rovněž k užívání. Na vzdušnou předsíň navazuje šatna, komora pro uložení pračky a sušičky, koupelna s vanou, samostatné WC. K úložným prostorám patří též sklepní kóje o velikosti 5m2. Krásné bydlení v blízkosti centra Brna. Jednoduché spojení MHD s dopravními uzly.
Více

Pomůžeme Vám

Nejen s prodejem a nákupem nemovitostí, ale i s povinostmi s tím spojenými
Vyklízení / stěhování ú malování

Vyřízení dokumentace a nezbytných formalit
Pomůžeme Vám po prodeji správně vyplnit Vaše daňové přiznání, s přepisem měřičů, nebo třeba se smlouvami (UPC, O2).