Nabízíme:

001021-Prodej, Byt, 2+1, 61m2
REZERVACE OV 2+1 Žabovřesky, se dvěma lodžiemi
3 850 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji krásný, světlý byt OV 2+1. Byt o celkové užitné ploše 61 m2 se nachází ve 2.N.P. bytového domu v městské části Brno Žabovřesky. Dům i byt prošly před několika lety částečnou rekonstrukcí. Velkou předností bytu jsou dvě lodžie navazující na obývací pokoj a kuchyni, orientované do zeleně. Žádný z pokojů není průchozí. Dům je spořádaný a klidný, řádně spravován bytovým družstvem Průkopník. Součástí bytu je prostorná šatna s úložnými prostory a sklep, umístěný v suterénu domu. Ke společným prostorům patří kočárkárna, sušárna a prádelna. Celkové měsíční náklady pro čtyřčlennou rodinu činí 4.800,-Kč.
Více

001007-Prodej, Byt, 3+1, 77m2
Klidný OV 3+1, Vyškov Dědice
2 610 000,- Kč
Nabízím k prodeji velmi hezký byt v osobním vlastnictví dispozice 3+1, na sídlišti Dědice ve Vyškově, na ulici Maxima Gorkého. Jednotlivé pokoje (20,5+ 16 + 12m2) jsou neprůchozí, na prostornou předsíň navazuje šatna vybavená regály. K odpočinku slouží prostorný balkón orientovaný do zeleně, navazující na jednu z ložnic. Jádro zděné, WC samostatné, přístupné z chodby. Vchod do koupelny s vanou je z kuchyně. Dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení, výměny oken, má novou fasádu, renovovanou střechu, nové stupačky a vedení vody. Topení dálkové s výměníkovou stanicí přímo v domě. Společné prostory: kočárkárna, kolárna a prádelna. K bytu patří sklep v suterénu domu a odvětrávatelná komora v mezipatře. Krásné, klidné bydlení s jednoduchou návazností na MHD i spojením na dálnici, bezproblémové parkování, v blízkosti kompletní občanské vybavenosti, nedaleko škola, školka nemocnice, obchody a služby. V okolí domu množství zeleně, dětské hřiště.
Více

001006-Prodej, Byt, 2+1, 65m2
Atraktivní byt OV 2+1 s balkónem v rezidenční městské části Masarykova čtvrt.
4 800 000,- Kč
Nabízím k prodeji moderní, prostorný byt OV 2+1. Celková plocha činí 65 m2. Byt se nachází ve 2.N.P. cihlového domu nedaleko městského parku Kraví hora, na ulici Sedlákově. Před několika lety prošel kompletní rekonstrukcí včetně výměny oken za plastová, instalací nového kondenzačního kotle se zásobníkem na teplou vodu, bezpečnostních vchodových dveří, jsou zde nové rozvody elektřiny i vody, WC, koupelna s vanou a místem na pračku a sušičku, nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, podlahy i dveře byly zrenovovány, obývací pokoj i předsíň je opatřena vestavným nábytkem. K bytu patří sklepní kóje o přibližné velikost 6m2. Za domem lze užívat rozlehlou zahradu, je zde místo k odpočinku i grilování, v dětském koutku se nachází pískoviště a skluzavka. V domě bydlí bezproblémoví sousedé, klidné bydlení ve vilové čtvrti s výbornou dostupností do centra Brna. Na domě nevázne žádný dluh. Náklady na energie a fond oprav pro čtyřčlennou rodinu činí 5000 Kč/měsíc. Výborné spojení s centrem Brna prostřednictvím MHD, jednoduchá návaznost na D1 i rychlostní silnici 43. Vilová čtvrť, v níž se byt nachází, je proslulá množstvím zeleně, parků i odpočinkových míst. V bezprostřední blízkosti se nachází městská oddechová zóna Kraví hora, s koupalištěm, plaveckým bazénem, Planetáriem, množstvím hřišť a sportovišť, rovněž v blízkosti lze využívat k procházkám a rekreačním sportům Wilsonův les. Vzhledem k blízkosti BVV je byt i vhodnou investici k případnému pronájmu. Byt bude uvolněn koncem léta. Vzhledem k tomu, že energetický štítek nebyl dosud majitelem dodán, uvádíme pro účely inzerce hodnotu G.
Více

001003-Prodej, Byt, 2+1, 67m2
Prodej příjemného bytu 2+1 s velkou lodžií a užíváním zahrady, Brno Veveří REZERVACE
3 950 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím prodej krásného bytu 2+1 v širším středu města Brna na ulici Veveří. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, byla vyměněna okna, je zde nová koupelna,WC, kuchyň, nové i zrekonstruované podlahy, elektřina. Ložnice je orientována do vnitrobloku, obývací pokoj na opačnou stranu, stejně jako kuchyně. Velkou výhodou bytu je prostorná lodžie, navazující na ložnici směřovaná do rozlehlé zahrady, ta je rovněž k užívání. Na vzdušnou předsíň navazuje šatna, komora pro uložení pračky a sušičky, koupelna s vanou, samostatné WC. K úložným prostorám patří též sklepní kóje o velikosti 5m2. Krásné bydlení v blízkosti centra Brna. Jednoduché spojení MHD s dopravními uzly.
Více

Pomůžeme Vám

Nejen s prodejem a nákupem nemovitostí, ale i s povinostmi s tím spojenými
Vyklízení / stěhování ú malování

Vyřízení dokumentace a nezbytných formalit
Pomůžeme Vám po prodeji správně vyplnit Vaše daňové přiznání, s přepisem měřičů, nebo třeba se smlouvami (UPC, O2).