Nabízíme:

001103-Prodej, Dům, 4+kk, 151m2
Moderní, úsporný dům s rekuperací, 4+kk Židlochovice
9 400 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi pasívní, designový dům v Židlochovicích, poblíž místního loveckého zámečku. Dům je postaven z novodobých materiálů, vybaven rekuperací a tepelným čerpadlem, vyniká velmi nízkými náklady na provoz (energetická třída A- mimořádně úsporná). Dům je důmyslně vybaven a zařízen do nejmenších detailů tak, aby mohl být účelně využíván každý prostor. Celková zastavěná plocha činí 61m2, užitná je 132m2. Sestává se z velkorysého obývacího pokoje, propojeného s kuchyní a jídelnou, ložnice, dvou dětských pokojů rozšířených o zajímavě upravená spací patra, dvou koupelen a WC, šatny, technické místnosti a vstupní chodby. K odpočinku slouží prostorná terasa v přízemí, balkón po celé délce prvního patra orientovaný do vnitrobloku a v neposlední řadě i vkusně upravená zahrádka. Na ní je umístěna chatka pro uskladnění nářadí a psí výběh s boudou. Před domem je na vlastním pozemku vyhrazené parkovací místo a jsou zde instalovány dva úschovní boxy pro kola či jiné cenné sportovní vybavení. Město Židlochovice vyniká výborně fungující občanskou vybaveností. Od okresního Brna je vzdáleno 18km, je zde zavedena fungující integrovaná doprava. Okolí je protkáno sítí turistických a cyklistických cílů.
Více

001102-Prodej, Dům, 2+1, 384m2
Historický dům se stodolou a zahrádkou
2 380 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím poetický dům v malé, klidné vesnici u Letovic. Sestává se z obývacího pokoje s krbovými kamny, ložnice zařízené dobovým nábytkem, kuchyně a koupelny se sprchovým koutem. K úložným prostorům i parkování slouží prostorná stodola, dále je na dvorku umístěna letní kuchyně a další možnosti realizace nabízí rozsáhlé půdní prostory. Dům má vlastní studnu, je zde zavedena elektřina a odpad sveden do septiku. Okolí nabízí množství turistických i cyklistických cílů, mezi které náleží Křetínská přehrada, zámek v Letovicích, skanzen a zemědělských nástrojů, zámek ve Velkých Opatovicích apd. IDS zajišťuje jednoduché dopravní spojení do Letovic, Brna i Moravské Třebové.
Více

001101-Prodej, Dům, 2+1, 384m2
Romantická roubenka se stodolou a zahrádkou
2 380 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím poetickou roubenku v malé, klidné vesnici u Letovic. Chaloupka je velmi dobře udržovaná a donedávna sloužila k trvalému bydlení. Sestává se z obývacího pokoje s krbovými kamny, ložnice zařízené dobovým nábytkem, kuchyně a koupelny se sprchovým koutem. K úložným prostorům i parkování slouží prostorná stodola, dále je na dvorku umístěna letní kuchyně a další možnosti realizace nabízí rozsáhlé půdní prostory. Dům má vlastní studnu, je zde zavedena elektřina a odpad sveden do septiku. Okolí nabízí množství turistických i cyklistických cílů, mezi které náleží Křetínská přehrada, zámek v Letovicích, skanzen a zemědělských nástrojů, zámek ve Velkých Opatovicích apd. IDS zajišťuje jednoduché dopravní spojení do Letovic, Brna i Moravské Třebové.
Více

001093-Prodej, Byt, 3+1, 120m2
Rekonstruovaný byt 3+1 s garáží a dílnou, Královopolské Vážany
3 990 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji velmi příjemný byt 3+1 v předměstí Rousínova, v okrajové části Královopolských Vážan. Nachází se v 1.nadzemním poschodí ,menšího bytového domu o pěti bytových jednotkách. Celková plocha činí 78m2. Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Je zde vybudována nová koupelna a toaleta, dětský pokoj, jsou vyměněna okna a dveře. Je zde instalováno nový kombinovaný kotel a tělesa. Byt je možné vytápět i kotlem na tuhá paliva. Pokoje (21+17+11) jsou neprůchozí. K bytu patří dva prostorné sklepy, dřevěná garáž, pergola a dílna. Ke společným prostorům patří kočárkárna a prádelna. Parkování je možné před domem. Obec žije bohatým společenským životem a je výborně propojena s okolními městy prostřednictvím IDS.
Více

001091-Prodej, Pozemek, 903m2
Výjimečný stavební pozemek v Moravském krasu, Vavřinec
4 100 000,- Kč
Nabízím k prodeji nádherný stavební pozemek v centru obce Vavřinec na Moravě. Pozemek je přibližně čtvercového tvaru, s uliční šíří 33,5m. Celková plocha pozemku činí 903m2. Přístup na pozemek je z obecní komunikace. Elektřina zavedena na pozemku, Kanalizace v přilehlé komunikaci, napojení na obecní vodovod ve vzdálenosti cca 30m. Na pozemku lze stavět dům rodinného charakteru s maximálně dvěma nadzemními podlažími, se sedlovou střechou (obytné přízemí + obytné podkroví). Obec Vavřinec žije bohatým společenským životem. Je rovněž vybavena základní sítí obchodů a služeb. Fungující IDS, Překrásné okolí protkané sítí turistických a cyklo stezek. Klidné místo k bydlení i k rekreaci. Snadná dostupnost z Brna (31km) i Blanska (10km).
Více

001088-Prodej, Dům, 3+1, 3001m2
Venkovský dům se zahradou, Slatina
3 200 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím venkovský dům se stodolami a krásnou zahradou. Dům se nachází v poetickém místě, v obci Slatina u Jevíčka. Celková zastavěná plocha včetně přilehlých hospodářských budov činí 696 m2. Dům býval součástí venkovské tvrze, která je nyní rozdělena na dvě části. Obytnou část domu tvoří bytová jednotka 3+1 rekonstruovaná přibližně před 14 lety. Sestává se ze tří neprůchozích pokojů a prostorné, slunné kuchyně. Dům je vytápěn moderním kotlem na peletky se zásobníkem. Na obytnou část navazuje dílna o dvou místnostech, kterou je možné přestavět na menší byt. Navazující hospodářské budovy jsou ve stavu k rekonstrukci. Vyznačují se nádhernými klenutými stropy. Celý dům je posazen ve vzrostlé okrasné zahradě, v klidném místě poblíž centra obce. Je vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci. V obci byl před necelými 20lety vybudován rybníček, kde je možné sportovně rybařit, k odpočinku se též nabízí relaxační centrum se saunou a posilovnou. Obec Slatina je prostřednictvím integrovaného dopravního systému skvěle propojena s Letovicemi, Jevíčkem i Brnem.
Více

001084-Prodej, Dům, 3+kk, 247m2
Polořadový rodinný dům s terasou a zahrádkou v Moravském krasu
3 200 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení Vám nabízím poetický rodinný dům v krásném prostředí Moravského krasu. Obývací pokoj je funkčně propojen s kuchyní, obě ložnice jsou neprůchozí. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, jsou instalována nová plastová okna, nové ústřední plynové topení, v obývacím pokoji jsou možná obnovit kamna na tuhá paliva. K domu je zpracována studie pro vybudování obytných prostor v podkroví. Dům je obklopen menší zahrádkou s dětským koutkem. K úložným prostorům slouží dřevěná dílna ve dvoře domu. Fungující IDS, Brno 37km, Vyškov 20km. V obci škola, mateřská škola, pošta, potraviny i masna, stavebniny. Příjemné místo pro trvalé bydlení i rekreaci.
Více

001082-Prodej, Byt, 3+1, 79m2
Slunný byt 3+1 s balkónem a společnou zahradou, Brno Lužánky
5 100 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízíme zprostředkování převodu družstevních práv a povinností k bytové jednotce 3+1 v širším středu města Brna, v těsné blízkosti Lužáneckého parku. Byt se nalézá ve 3.nadzemním poschodí bytového domu o 5 poschodích. Je prostorný a světlý, na jeden z pokojů navazuje balkón s výhledem do vnitrobloku, kde se nachází společná, udržovaná zahrada. Koupelna opatřena vanou, WC odděleno. Bytový dům prošel dílčími opravami, jsou zde vyměněna okna za plastová, dům disponuje novým výtahem. Parkování před domem. Modré zóny. Byt se nachází v docházkové vzdálenosti ke středu Brna, s velmi dobrou dopravní dostupností.
Více

001079-Prodej, Dům, 3+kk, 864m2
Rodinný dům se zahradou, Nemotice
3 100 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím poeticky rodinný dům, uprostřed vesnice Nemotice v podhůří Chřibů. Před několika lety prošel rekonstrukcí včetně výměny oken, nové střechy, omítek, všech sítí. K vytápění slouží ústřední topení i kachlová kamna. Ložnice i kuchyně jsou orientované do poklidného náměstíčka, obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, do vnitrobloku. Velkou předností domu je prostorná romantická zahrada o celkové ploše 683m2. Bezproblémové parkování před domem. Skvělé přímé vlakové spojení do Brna, Slavkova, Bučovic i Kyjova. Dům je vhodný k trvalému bydlení i jako rekreační objekt. V okolí najdeme mnoho turistických cílů i cyklotras, lyžařský vlek na Stupavě vzdálen 12km. Obec Nemotice žije bohatým kulturním i společenským životem.
Více

001078-Prodej, Byt, 2+kk, 53m2
Krásný byt 2+kk v Masarykově čtvrti REZERVOVÁNO
5 490 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi výjimečný byt 2+kk v klidné lokalitě brněnské rezidenční čtvrti. Byt se nachází na Rudišově ulici v blízkosti městského parku Kraví hora. Byl před několika lety rekonstruován, Celková plocha, včetně sklepních prostor, činí 53m2. Je opatřen vlastním kombinovaným plynovým kotlem, který ohřívá teplou vodu i podlahové topení. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je orientován do klidné ulice, ložnice s menší šatnou do vnitrobloku. Měsíční náklady pro dvě osoby včetně fondu oprav činí cca 4.500,-Kč. Příjemná lokalita pro bydlení. Obchod, lékárna, škola, školka v blízkosti. K oddychu poslouží posezení ve vnitrobloku nebo blízký Wilsonův les či sportovně oddychový areál Kraví hory s koupalištěm, krytým bazénem, tenisovými kurty, saunou a restaurací. Zastávka MHD nedaleko.
Více

001077-Prodej, Dům, 1+kk, 1198m2
Nádherný pozemek s chatou na kraji obce, Moravský kras REZERVOVANO
2 500 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji pozemek s chatou v okrajové části obce Vavřinec. Je umístěn v malebném prostředí, obklopen loukami a lesy. Jeho celková plocha činí 1198m2. Na pozemku je postavena podsklepená chata s verandou. a spacím patrem. V chatě je možné topit kamny na tuhá paliva, je zde umístěn i plynový sporák na PB, rozkládací válenda, stůl s posezením a skříň. Pozemek je oplocen, zatravněn. Vzrostlé stromy jsou udržované a plodící. Na okraj pozemku je zavedena elektřina, pitná voda z vlastní studny. Snadná dostupnost do Brna (25km) i Blanska (10km).
Více

001068-Prodej, Dům, 2+1, 52m2
Světlá chata v podhůří Vysočiny, Vlkov
890 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji poetickou chatu poblíž Vlkova u Velké Bíteše. Chata se nachází v klidném místě, nedaleko Vlkovského rybníka. Celková plocha činí 52 m2. Sestává se ze dvou pokojů, kuchyně s jídelnou, verandy, toalety a spacího patra. Je opatřena elektřinou, 10m od chaty je vybudována studna a 2 jímky (odpadní a dešťová). Klidné místo s výbornou dopravní dostupností, návaznost na D1.
Více

001049-Prodej, Komerční, 31.75m2
Obchodní či kancelářský prostor s koupelnou, Kamechy
2 990 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím velmi hezký komerční prostor v brněnské městské části Bystrc - Kamechy, na ulici Říčanské. Prostor se nachází v přízemí bytového domu, má vlastní vchod a dvě výlohy. Celková plocha činí 31,75m2. Sestává se ze tří místností - komerční plochy, šatny- skladu a koupelny s WC a sprchou. Je zde zavedený bezplatný internet. V bezprostřední blízkosti rezidenční zóna a síť obchodů a služeb. Nově vybudovaná rezidenční čtvrť se vyznačuje moderními budovami a krásným okolím s přímou návazností na oddechovou zóna Brna - Brněnskou přehradu. Negarantované parkování přímo před vchodem. Zastávka MHD 150m. Nízké měsíční náklady.
Více

001033-Prodej, Dům, 4+1, 1468m2
Polořadový rodinný dům 4+1 s velkým zázemí a zahradou
3 590 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím velmi příjemný, polořadový rodinný dům 4+1 ve vinařské obci Mutěnice. Pokoje jsou prostorné, zčásti orientované do vnitrobloku, zčásti do klidné, slepé ulice. Dům je možné ihned užívat. Nabízí se zde zároveň i možnost ke komerčnímu využivání nebo k vybudování vícegenerační spolužití. V přízemí domu je zřízen vinný sklep s přípravnou, zázemí k němu poskytují i další vedlejší místnosti. Z bývalých hospodářských budov je možné zřídit letní kuchyň s posezením. Prostorný průjezd a garáž s vybavenou dílnou nabízí několik parkovacích míst. K odpočinku slouží rozsáhlá zahrada v koncové části obce, která tvoří funkční celek s domem a dvorem. V blízkosti domu vedou cyklistické trasy, vinařská část obce \"Bůdy\" v blízké vzdálenosti. K tomuto klidnému bydlení Vám rádi dopomůžeme zprostředkováním finančního poradenství.
Více

001023-Prodej, Dům, 2+1, 335m2
REZERVACE Starodávný kamenný dům s dvorkem
490 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji romantickou chalupu v obci Rovečné. Jedná se o dům vesnického typu, v současné době sloužící k rekreačním účelům. Celková plocha pozemku, činí 335m2, zastavěná 180m2. Dům je suchý, pokoje prosluněné. Sestává se ze dvou pokojů, síně s kamennou podlahou, kuchyňky, koupelny, komory a místnosti, která dřív sloužila jako chlév pro dobytek, nyní možno přebudovat na další obytnou místnost. Podkroví dosud nevyužívané. Pod částí domu je vydlabán klenutý, kamenný sklep s vlastní studnou., obecní vodovod rovněž zaveden. Dům je možné užívat ihned. Nové vedení elektřiny včetně akumulačních kamen v ložnici. Malá zeleninová zahrádka. Zatravněný dvorek. Bezproblémové parkování před domem. Krásné místo k rekreaci i aktivnímu odpočinku. Lyžařský areál v Olešnici vzdálen 7km, Vírská přehrada 6km. Výborně fungující IDS.
Více

001021-Prodej, Byt, 2+1, 61m2
REZERVACE OV 2+1 Žabovřesky, se dvěma lodžiemi
3 850 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji krásný, světlý byt OV 2+1. Byt o celkové užitné ploše 61 m2 se nachází ve 2.N.P. bytového domu v městské části Brno Žabovřesky. Dům i byt prošly před několika lety částečnou rekonstrukcí. Velkou předností bytu jsou dvě lodžie navazující na obývací pokoj a kuchyni, orientované do zeleně. Žádný z pokojů není průchozí. Dům je spořádaný a klidný, řádně spravován bytovým družstvem Průkopník. Součástí bytu je prostorná šatna s úložnými prostory a sklep, umístěný v suterénu domu. Ke společným prostorům patří kočárkárna, sušárna a prádelna. Celkové měsíční náklady pro čtyřčlennou rodinu činí 4.800,-Kč.
Více

001007-Prodej, Byt, 3+1, 77m2
Klidný OV 3+1, Vyškov Dědice PRODÁNO
2 610 000,- Kč
Nabízím k prodeji velmi hezký byt v osobním vlastnictví dispozice 3+1, na sídlišti Dědice ve Vyškově, na ulici Maxima Gorkého. Jednotlivé pokoje (20,5+ 16 + 12m2) jsou neprůchozí, na prostornou předsíň navazuje šatna vybavená regály. K odpočinku slouží prostorný balkón orientovaný do zeleně, navazující na jednu z ložnic. Jádro zděné, WC samostatné, přístupné z chodby. Vchod do koupelny s vanou je z kuchyně. Dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení, výměny oken, má novou fasádu, renovovanou střechu, nové stupačky a vedení vody. Topení dálkové s výměníkovou stanicí přímo v domě. Společné prostory: kočárkárna, kolárna a prádelna. K bytu patří sklep v suterénu domu a odvětrávatelná komora v mezipatře. Krásné, klidné bydlení s jednoduchou návazností na MHD i spojením na dálnici, bezproblémové parkování, v blízkosti kompletní občanské vybavenosti, nedaleko škola, školka nemocnice, obchody a služby. V okolí domu množství zeleně, dětské hřiště.
Více

001003-Prodej, Byt, 2+1, 67m2
Prodej příjemného bytu 2+1 s velkou lodžií a užíváním zahrady, Brno Veveří REZERVACE
3 950 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím prodej krásného bytu 2+1 v širším středu města Brna na ulici Veveří. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, byla vyměněna okna, je zde nová koupelna,WC, kuchyň, nové i zrekonstruované podlahy, elektřina. Ložnice je orientována do vnitrobloku, obývací pokoj na opačnou stranu, stejně jako kuchyně. Velkou výhodou bytu je prostorná lodžie, navazující na ložnici směřovaná do rozlehlé zahrady, ta je rovněž k užívání. Na vzdušnou předsíň navazuje šatna, komora pro uložení pračky a sušičky, koupelna s vanou, samostatné WC. K úložným prostorám patří též sklepní kóje o velikosti 5m2. Krásné bydlení v blízkosti centra Brna. Jednoduché spojení MHD s dopravními uzly.
Více

000999-Prodej, Dům, 5+kk, 710m2
Rodinný dům 5+1 na atraktivním místě s terasou a bazénem, Hrušovany nad Jevišovkou PRODÁNO
3 600 000,- Kč
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji samostatně stojící rodinný dům dispozice 5+1, na krásném místě s výhledem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Objekt a zahrada jsou situovány na vyvýšeném místě nad městem, jako koncový dům s dostatkem soukromí, , začleněný do okolní zeleně. Celková zastavěná plocha činí 127m2, užitná 220, celková plocha se zahradou a pozemky obklopující dům čítá 869m2. Dispozice: Obývacímu pokoji (38m2) funkčně navazujícímu na kuchyň a zastřešenou terasu vévodí kamenný krb. Na stejném poschodí je ještě umístěna jedna ložnice, koupelna a zádveří se vchodem do suterénu domu. Ve 2.nadzemní podlaží se nachází 3 ložnice, koupelna a šatní kout. Celý dům je podsklepen. V suterénu je umístěna i jedna ze tří garáží a kamenný sklípek vhodný k posezení u vína. Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem. K odpočinku slouží zahrada s bazeném. Obec Hrušovany se nachází nedaleko nádrže Nové Mlýny, v blízkosti termálních lázní Laa an der Thaya. Výborné spojení do Brna, Znojma i Mikulova. Krásné místo k trvalému bydlení i k rekreaci.
Více

000996-Prodej, Dům, 2+1, 490m2
Prodám chalupu se stodolou PRODÁNO
690 000,- Kč
Nabízím k prodeji romantickou chalupu v klidné vesnici poblíž Tišnova. Obytné kuchyní vévodí kachlová kamna a starožitný dobový nábytek. Ložnice i kuchyň je orientována do slunné zahrádky, okno malého dětského pokoje na dvorek. Chalupa je udržovaná, v dobrém stavu. Má vlastní studnu a připojení k elektřině. Obecní vodovod a plyn je umístěn v komunikaci před domem. Klidné posezení nabízí uzavřený prosluněný dvorek, na který navazuje průjezd stodoly. I zde je možné umístit zastíněné posezení. K úložným prostorům patří tři místnosti přístupné ze dvora domu, dříve sloužící jako komora na ovoce a chlévy. Za domem se nachází menší zahrada ve svahu, kterou je možné využít k vybudování okrasné skalky nebo terasových záhonů. Bezproblémové parkování před domem. Rychlá dojezdnost z Brna, Blanska i Tišnova. klidné místo v blízkosti občanské vybavenosti (obchod, hospoda) i fungující IDS. Koupání možné v nedaleké nádrži, v okolí množství turistických i cyklistických cílů, rybníky a les.
Více

Pomůžeme Vám

Nejen s prodejem a nákupem nemovitostí, ale i s povinostmi s tím spojenými
Vyklízení / stěhování ú malování

Vyřízení dokumentace a nezbytných formalit
Pomůžeme Vám po prodeji správně vyplnit Vaše daňové přiznání, s přepisem měřičů, nebo třeba se smlouvami (UPC, O2).